Ana Sayfa / Dünya / Tarihin En Büyük Seri Katili: 90’dan Fazla Kadını Boğarak Öldürdü!

Tarihin En Büyük Seri Katili: 90’dan Fazla Kadını Boğarak Öldürdü!

Tarihin En Büyük Seri Katili: 90’dan Fazla Kadını Boğarak Öldürdü!

Amerikan Federal Soruşturma Bürosu (FBI) 35 yılda 90’dan fazla kadını boğarak öldürdüğünü söyleyen Samuel Little adlı mahkumun iddialarını doğrulayarak, bu kişinin ABD tarihinin en büyük seri katili olduğunu açıkladı.

2012’den beri California’da hapiste olan 79 yaşındaki Little, geçen yıl 1970-2005 yılları arasında farklı eyaletlerde 93 kişiyi öldürdüğünü iddia etmişti.

FBI’ın açıklamasında federal uzmanların Little’ın tüm itiraflarının doğru olduğuna inandığı ve şimdiye kadar 50 cinayetin Little tarafından işlendiğini teyit edildiği belirtildi.

Daha önce Little’ın öldürdüğü kişilerin çoğunun aşırı dozda uyuşturucu, kaza ya da belirlenemeyen nedenlerden öldüğü açıklanmış, bazı cesetler bulunamamıştı.

FBI, SAMUEL LİTTLE’IN ÖLDÜRDÜĞÜ KADINLARA AİT ÇİZİMLERİ YAYIMLAMIŞTI

Hapishanede öldürdüğü kadınların resmini çizdi

FBI, öldürülen 30 kişinin Little tarafından hapishanede çizilen renkli resimlerini de yayımladı. Bu kişilerin çoğu siyah kadınlardan oluşuyor. FBI’ın videoya kaydettiği sorguda, Little 1993’te boğarak öldürdüğü bir kadının cesedini tenha bir yolda nasıl yokuş aşağı yuvarlayarak attığını anlatıyor, “Sonra tali bir yolda bir ses duydum, ceset hâlâ yuvarlanıyordu” diyor.

(BBC)

Ana Sayfaya Dön

“İlhak Konusunda Sorulan Soruya, Bu Korkunç Olur Dedim”

“İlhak Konusunda Sorulan Soruya, Bu Korkunç Olur Dedim” Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 3 televizyon kanalının ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir