Ana Sayfa / Kıbrıs / Sırada Finaller Var

Sırada Finaller Var

Sırada Finaller Var

“Nicosia Open 3×3 Basketball” Turnuvası’na dün akşam oynanan 59 karşılaşma ile devam edilirken yarı finale yükselen takımlar belirlendi.

Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği, KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde, KKTC Spor Dairesi ve KKTC Basketbol Federasyonu’nun da işbirliği ile organize edilen “Nicosia Open 3×3 Basketball” Turnuvası’nda ikinci gün geride kaldı.

İlk akşam 60 ikinci akşam ise 59 karşılaşmanın oynandığı turnuvada klasman maçları tamamlanırken yarı finale yükselen takımlar belli oldu. “Change Your Life” sloganı ile organize edilen “Nicosia Open 3×3 Basketball” sokak basketbolu turnuvasına ilk akşam olduğu gibi dün akşam da basketbol severler büyük ilgi gösterdiler.

Turnuvada Cyprus Basketball Academy minikleri çeşitli gösterilerde bulunurken, ayrıca basketbol severlere yönelik yarışmalar da düzenlendi. Bu akşam oynanacak yarı final ve final karşılaşmaları ile tamamlanacak turnuva sona erecek.

Ana Sayfaya Dön

Dünyanın Ciğerleri Yanıyor… Merkel Ve Macron’dan Amazon Çağrısı..

Dünyanın Ciğerleri Yanıyor… Merkel Ve Macron’dan Amazon Çağrısı.. Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir