Ana Sayfa / Kıbrıs / Şampiyonlar Belli Oldu

Şampiyonlar Belli Oldu

Şampiyonlar Belli Oldu

Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği, KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde, KKTC Spor Dairesi ve KKTC Basketbol Federasyonu’nun da işbirliği ile organize edilen “Nicosia Open 3×3 Basketball” Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu.

Cyprus Basketball Academy tarafından oluşturulan organizasyon komitesinin organize ettiği, “Change Your Life” sloganı ile KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde organize edilen sokak basketbolu turnuvası, “Nicosia Open 3×3 Basketball”, sokak basketbolu turnuvasında bu akşam oynanan yarı final ve final karşılaşmaları sonunda şampiyonlar belli oldu. 3 gün boyunca Atatürk Spor Kompleksi içinde yer alan ve 78 takımın 312 sporcuyla kuyasıya mücaele ettiği turnuvada 150’den fazla maç oynandı.

Çeşitli gösteri ve yarışmaların da yer aldığı turnuva her akşam 18.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşirken turnuvanın son akşamında şampiyonlar belirlendi. Turnuvaya, Gıda Ltd. Nestle, Under Armour, Blackspade ve Nazlı Kardeşler Construction, Önder Alışveriş Merkezi, Ektam Kıbrıs, Kolan British Hospital, Eziç, Cranberries Dance Studio, Cemsa Sporting Center, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Oero Trading Ltd katkı koyan kuruluşlar. Turnuvaya katılan tüm sporculara hatıra sertifikası ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu “UMK-Change Your Life” sloganı ile tasarlanan ter havluları hediye edildi.

Dereceye giren sporculara madalyalar, Eziç, Delicious Cafe ve Popeyes’dan yemek çekleri, Önder Alışveriş Merkezi tarafından Basketbol Topları, Cyprus Basketball Academy’den Sırt Çantaları, Under Armour’dan hediyeler ve büyüklere para ödülleri verildi. Karşılaşmalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara ödüllerini Başbakan Ersin Tatar ve diğer yetkililer verdiler. “Nicosia Open 3×3 Basketball” Turnuvasında dereceye girenler şöyle:

Mixed Kids

1.CBA Dragons

2.CBA Panters

Arı Kız

1.CBA 1

2.CBA 4

Arı Erkek

1.Fırlamalar

2.Hunter

U12 Kız

1.CBA Blue

2.CBA Pink

U12 Erkek

1.Golden Boys

2.Bulldog

U14 Kız

1.Legend

2.Son Üçlü

U14 Erkek

1.Brothers

2.Garga

U16 Kız

1.Sonsuz Üçlü

2.Bidda Badadez

U16 Erkek

1.Kaymaklı Power

2.Dezza

U18 Erkek

1.Come Back

2.Trashers

Büyük Kadın

1.Mustafa Dayı

2.Kereste Büyük

Büyük Erkek

1.Nostalji

2.Doğanöz

Master Erkek

1.Paslılar

2.Oshee

Ana Sayfaya Dön

Sivasspor Fenerbahçe engelini de geçti

Sivasspor Fenerbahçe engelini de geçti Türkiye Süper Lig’in lideri Demir Grup Sivasspor, 15. hafta karşılaşmasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir