Ana Sayfa / Kıbrıs / Plaj Voleybol Anı Turnuvası Düzenleniyor

Plaj Voleybol Anı Turnuvası Düzenleniyor

Plaj Voleybol Anı Turnuvası Düzenleniyor

Kumyalı Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen merhum Cemal Tekmanoğlu & Sadık Karamansoylu plaj Voleybol anı turnuvası Kumyalı plajında yapılacak.

Yaz aylarının en önemli sporlarından olan plaj Voleybol turnuvası hafta sonu kumyalı sahillerinde yapılıyor. Kumyalı Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen merhum Cemal Tekmanoğlu & Sadık Karamansoylu plaj Voleybol anı turnuvası Kumyalı plajında yapılacak.

24-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 3.Cemal Tekmanoğlu & Sadık Karamansoylu Plaj Voleybol anı turnuvasına amatör sporcular katılıyor. Rifat Poyraz berber salonu, Kumyalı Segamarina (Derviş Sıcak), Kazım Demir İnşaat Şti, Kumyalı Spor Kulübü sponsor olarak katkı koydu.

Kumyalı halk plajında gerçekleştirilecek olan plaj voleybol anı turnuvasında sporcular amatör olarak mücadele edeceği 3.Cemal Tekmanoğlu & Sadık Karamansoylu Plaj Voleybol anı turnuvasına katılım ücreti 40 TL olarak belirlenirken, kadın, erkek ve karışık olmak üzere üç kategoride gerçekleştirilecek.

Organizasyon geliri her yıl olduğu gibi bu yılda kanser Hastalarına Yardım Derneği(K.H.Y.D) bağışlanacağı turnuvada başarılı olan sporculara, katkı koyanlara düzenlenecek ödül töreninde kupa, madalya, plaketleri merhumlar Cemal Tekmanoğlu & Sadık Karamansoylu Aileleri ve yetkililer tarafında verilecek.

Ana Sayfaya Dön

Ressam Erdal’ın Sergisi ”Hope” Girne’de Açılacak

Ressam Erdal’ın Sergisi ”Hope” Girne’de Açılacak Ressam Sevim Erdal, ”Hope” isimli sergisini bugün Girne’de kanser …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir