Ana Sayfa / Kıbrıs / Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde 53 Sergi Birden

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde 53 Sergi Birden

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde 53 Sergi Birden

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi yarın beş farklı sergi salonunda Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Gagauzya ve Rusya’dan 33 sanatçıya ait eserlerden oluşan 53 kişisel resim ve heykel sergisinin açılışına ev sahipliği yapacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Gagauzya ve Rusya’dan sanatçıların, İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek sergilerin açılış töreninin ardından, Gümüş Anahtar Onur Ödülleri ve Dogdurbek Onur Ödülleri sahiplerine takdim edilecek.

İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde yarın 09.00’da gerçekleştirilecek törenin ardından, sergiler İrfan Günsel Kongre Merkezi,  Tıp Fakültesi, İletişim Fakültesi,  Diş Hekimliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi sergi salonlarında gezilebilecek.

TAK

Ana Sayfaya Dön

Güneyden Lübnan’a Yardım

Güneyden Lübnan’a Yardım Lübnan’da, limanda depolanan büyük miktarda amonyum nitrattan kaynaklanan büyük patlamayla ilgili haberler, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir