Ana Sayfa / Kıbrıs / ‘Görünüm’ İsimli Kişisel Resim Sergisi Taçoy Tarafından Açıldı

‘Görünüm’ İsimli Kişisel Resim Sergisi Taçoy Tarafından Açıldı

‘Görünüm’ İsimli Kişisel Resim Sergisi Taçoy Tarafından Açıldı

Kazakistan sanatçısı Orazbek Yessenbayev’in Kıbrıs Modern Sanat Müzesi için hazırladığı ‘Görünüm’ isimli farklı türlerde 50 eserden oluşan kişisel resim sergisi Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy tarafından açıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, törene, Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ.Günsel, Rektör Yardımcısı,Enstitü Müdürü,Dekanlar,Öğretim elemanları,sanatçılar ve davetliler katıldı.

Törende, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Tamer Şanlıdağ, Kazakistanlı sanatçı Orazbek Yessenbayev ile Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Kazakistanlı sanatçı Orazbek Yessenbayev’e Dr. Suat Günsel Altın Madalya Onur Ödülü’nü takdim etti.

Ardından sergi kurdelesi kesildi. Sergi 6 Mart’a kadar hafta içi 08.00-16.00 saatleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi sergi salonunda ziyaret edilebilecek.

(TAK)

Ana Sayfaya Dön

AB, Kovid-19’a Karşı Ekonomi Teşvik Paketi Hazırlıyor

AB, Kovid-19’a Karşı Ekonomi Teşvik Paketi Hazırlıyor Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir