Ana Sayfa / Magazin / Ayrılığa Onun Neden Olduğu İddia Edilmişti! Şaşırtan Detay

Ayrılığa Onun Neden Olduğu İddia Edilmişti! Şaşırtan Detay

Ayrılığa Onun Neden Olduğu İddia Edilmişti! Şaşırtan Detay

‘Vatanım Sensin’ dizisinde tanışıp 2.5 yıldır aşk yaşayan Kubilay Aka (24) ve Miray Daner (20) ilişkilerini bitirdi. İlişkinin bitmesine neden olan ismin ise Hilal Altınbilek’in olduğu yazılmıştı ve hatta Aka ile Altınbilek’in samimi fotoğrafları sosyal medyada yayılmıştı.

Öte yandan sosyal medyada yeni bir bilgi daha dolaşmaya başladı. 3 gün önce ayrılan Miray Daner ile Kubilay Aka’nın geçen yıl çekilen bu fotoğrafı binlerce beğeni ve yorum almıştı.  Beğeni yapanlardan biri de Hilal Altınbilek’ti. Ortaya çıkan bu ayrıntı, kullanıcılar tarafından da çok yorum aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kubilay Aka, Instagram hesabından şöyle veda etmişti: ”Hoşça kal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. 2.5 yıl o güzel gözlerden başkasına bakmadım. Sen hep çok özel olacaksın.”

Ancak bu duygusal sözlerin ardından bomba patladı! Kubilay Aka’nın ayrılıktan hemen sonra, İdo Tatlıses’in eski sevgilisi de olan oyuncu Hilal Altınbilek ile ‘Gizli Kalsın’ adlı mekana el ele girdiği ortaya çıktı.

Ana Sayfaya Dön

Dünyanın Ciğerleri Yanıyor… Merkel Ve Macron’dan Amazon Çağrısı..

Dünyanın Ciğerleri Yanıyor… Merkel Ve Macron’dan Amazon Çağrısı.. Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir